< = skok z powrotem | = > [Jan Pająk] < = | = > [Jan Pająk (w rozdziałach)] < =

(Brązowe linki prowadzą do strony na forum, niebieskie linki prowadzą do wersji html na niniejszej stronie, a zielone linki prowadzą do stron zewnętrznych).


Część #Z: Informacje końcowe tej strony:

#Z1. Apel do czytelników o ratowanie naszej upadającej cywilizacji:

Nasza cywilizacja szybko upada. "Dlaczego" i "jak" ją ratować wyjaśniłem to w punkcie #C7 swej inne strony o nazwie Nirwana.

#Z2. Blogi Totalizmu:

Warto także okresowo sprawdzać blogi totalizmu o adresach:
totalizm.wordpress.com ("Mały Druk": wpisy od #89 = tj. od 2006/11/11) kodig.blogi.pl (wpisy od #293 = tj. od 2018/2/23) drjanpajak.blogspot.co.nz ("Duży Druk": wpisy od #293 = tj. od 2018/3/16)

Wszystkie wpisy do blogów totalizmu są też powtórnie publikowane w moim opracowaniu [13] dostępnym gratisowo za pośrednictwem strony internetowej o nazwie tekst_13.htm. Niemal każdy z tych wpisów jest tłumaczony z polskiego i powtórnie publikowany w języku angielskim. Ponadto każdy z tych wpisów jest w opracowaniu [13] i na blogach totalizmu publikowany w aż dwóch wielkościach druku, tj. "Małym Drukiem" o wielkości 12 pt (do czytania przez osoby o normalnym wzroku) oraz "Dużym Drukiem" o wielkości 20 do 24 pt (do czytania przez osoby o słabszym wzroku - np. starsze wiekiem). Aktualne zestawienie adresów moich blogów zawarte jest też na stronie z tematycznym skorowidzem wyników moich badań - tj. na w/w stronie o nazwie Skorowidz. Na końcu każdego wpisu do swych blogów staram się podać zestaw adresów witryn internetowych, które oferują najaktualniejsze wersje wszystkich moich stron internetowych (odnotuj, że z powodu powtarzalnego deletowania witryn z moimi stronami, adresy te zmieniają się z upływem czasu). To z zestawień adresów owych witryn publikowanych pod najnowszymi wpisami do blogów totalizmu rekomenduję ściągać i czytać najaktualniejsze wersje moich stron oraz opracowań.

#Z3. Jak dzięki stronie "skorowidz.htm" daje się znaleźć totaliztyczne opisy interesujących nas tematów:
Cały szereg tematów równie interesujących jak te z niniejszej strony, też omówionych zostało pod kątem unikalnym dla filozofii totalizmu. Wszystkie owe pokrewne tematy można odnaleźć i wywoływać za pośrednictwem skorowidza specjalnie przygotowanego aby ułatwiać ich odnajdowanie. Nazwa "skorowidz" oznacza wykaz, zwykle podawany na końcu książek, który pozwala na szybkie odnalezienie interesującego nas opisu czy tematu. Moje strony internetowe też mają taki właśnie "skorowidz" - tyle że dodatkowo zaopatrzony w zielone linki które po kliknięciu na nie myszą natychmiast otwierają stronę z tematem jaki kogoś interesuje. Skorowidz ten znajduje się na stronie o nazwie skorowidz.htm. Można go też wywołać z "organizującej" części "Menu 1" każdej totaliztycznej strony. Radzę aby do niego zaglądnąć i zacząć z niego systematycznie korzystać - wszakże przybliża on setki totaliztycznych tematów które mogą zainteresować każdego.

... w trakcie realizacji ...

= > #Z4.

Goście od 22.02.21:
private Unfallversicherung