Fotografie UFO - rozdziały
#1
...
Antworten to top
#2
#F2. Fotografie UFO działających jako wehikuły czasu:

       Ogromnie trudno spotkać fotografię UFO działającego jako wehikuł czasu. Oto jedna z takich bardzo rzadkich fotografii. O fakcie że jest to właśnie wehikuł czasu świadczy owa idealnie okrągła kula jarzącej się przestrzeni otaczająca ów wehikuł. Sam wehikuł czasu znajduje się we wnętrzu owej kuli - typowo zajmując mniej niż połowę jej średnicy. Ta jarząca się kula pojawia się tylko kiedy napęd owych UFO działa właśnie w konwencji wehikułów czasu. W innych konwencjach działania ta idealnie okrągła jarząca się kula wcale nie może się pojawić.

[Bild: 4c_b30_1_z.jpg]

Fot. #F2a: Nocne zdjęcie wehikułu czasu w pozycji "wiszącej". Widoczna jest kula jarzącego się powietrza w którym napęd tego wehikułu dokonał "zmian w energii wewnętrznej pola magnetycznego" jakich wynikiem jest właśnie owo jarzenie się, a także przemieszczenie się całego wehikułu do innego punktu czasowego. W samym środku owej kuli widać jarzące się na biało zarysy wylotów z pędników owego UFO. (Kliknij na powyższe zdjęcie lub rysunek aby zobaczyć je w powiększeniu, albo aby przemieścić je w inne miejsce ekranu.)
       Odnotuj że znanych już jest znacznie więcej autentycznych zdjęć UFO działąjących jako "wehikuły czasu", niż jedynie powyższe zdjęcie. Kolejne zdjęcie takiego wehikułu pokazane jest jako Fot. #G1b (prawa) ze strony immortality_pl.htm. Dalsze zdjęcia UFO działających jako "wehikuły czasu" pokazane są w podrozdziałach B3 i C9 z traktatu [4c] - PDF format (patrz tam zdjęcia Z_1_B3, Z_1_C9 i Z_2_C9) oraz w rozdziale N z tomu 11 monografii [1/5].
Antworten to topGehe zu:


Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste