Rozdział Z.
Informacje końcowe tej monografii [12] 
Linki do moich stron internetowych związanych tematycznie z niniejszym rozdziałem: tekst_12.htm oraz tekst_13.htm . 
Motto tego rozdziału Z: "Jeśli osaczysz i zaszczujesz tygrysa, NIE pozostawiasz mu innego wyboru poza podjęciem jego końcowej walki." 

Tak oto wspólnie dotarliśmy do końca w tej naszej podróży przez treść niniejszej monografii [12], prezentującej, moim zdaniem, jeden z najdłużej nieustannie przeze mnie badanych oraz jednocześnie najważniejszych ustaleń mojego życia. Czas więc na zaprezentowanie także i tych spraw, jakie nieprzerwanie mnie trapiły podczas badania zaprezentowanych tutaj tematów, jednak wcześniejsze pisanie o jakich NIE byłoby konstruktywne. 
I tak podjęcie pisania niniejszej monografii [12] faktycznie zostało zainicjowane przez prześladowania jakimi wyniki moich badań są skrycie poddawane przez osoby i instytucje w interesach których leży utrzymanie dotychczasowego okłamywania ludzkości. Praktycznie bowiem niemal od dnia sformułowania w 1985 roku Teorii Wszystkiego zwanej Konceptem Dipolarnej Grawitacji, a tym samym i uświadomienia czytającym, że teoria ta ma potencjał ujawniania i prostowania kłamstw oraz wypaczeń jakimi dotychczas bezkarnie nasycana była ludzkość, badania jakie oprowadzę są skrycie wyciszane, prześladowane, sabotażowane, zniechęcane, odcinane od możliwości zapoznania się z nimi przez zainteresowane osoby, itp. Przykładowo, pamiętam że kiedy w 2010 roku wpisywało się w Google nazwisko dr Jan Pająk, typowo otrzymywało się ponad 20 milionów linków do opracowań albo raportujących owe wyniki, albo też je dyskutujących. Kiedy zaś w pierwszej połowie 2018 roku wpisało się to samo nazwisko, w niektóre dni ukazywało się już zaledwie około 500 tysięcy takich linków - czyli liczba linków zmniejszona do około dwóch i pół procenta ich początkowej wartości. A przecież "w internecie samo NIC nie ginie" a jedynie jest z niego celowo usuwane - np. wszelkie negatywne i zniechęcające do czytania opinie na temat wyników moich badań nadal są tam utrzymywane i linkowane tak samo jak w 2010 roku. Na dodatek do tego, np. w lipcu 2017 roku zaprzestały działania uprzednio specjalnie przygotowane dla moich stron internetowych liczniki odwiedzin – ich działania NIE dało się też już przywrócić. Kiedy zaś korzystając ze swych wakacji, w lipcu 2018 roku zacząłem ponownie zaopatrywać swe strony w dostępne w internecie darmowe liczniki odwiedzin, ich wskazania ujawniły, że w przeciągu zaledwie jednego roku oglądalność tych stron spadła do wysokości poniżej 10% ich wartości z lipca 2017 roku. Dokonane wówczas jednoczesne sprawdzenia w internetowych wyszukiwarkach wykazały, że żadna z nich NIE linkuje poszukujących moich opracowań źródłowych bezpośrednio do aktualnie działających ich adresów, za to narastająco linkuje zainteresowanych niemal wyłącznie do krytykanckich opracowań obrzydzających wyniki moich badań. Innymi słowy, począwszy od 2017 roku, dostęp do moich opracowań oraz wiedza na temat ich prawdziwej zawartości jest upowszechniana wyłącznie na zasadzie osobistego ich polecania swoim znajomym przez osoby jakie są przekonane do prawd w nich zawartych, podczas gdy kosztowne instytucje naszej cywilizacji powołane specjalnie do urzeczywistniania takiej działaności zajmują się wyłącznie sabotażowaniem tego dostępu i blokowaniem tego upowszechniania. 
Do powyższego zaczęły się dodawać rosnące ostatnio problemy z moim własnym dostępem do stron internetowych i publikacji jakie autoryzuję, a nawet do swoich emailów. Bardzo często usiłując je aktualizować lub przeglądać otrzymywałem wiadomość zwrotną, że albo NIE istnieją, albo NIE ma ich pod danym adresem (który dobrze znałem i wiedziałem iż ma moje opracowania), itp. Czasami aby przełamać te trudności dostępu musiałem wysilać całą swoją wiedzę komputerową aby jakoś "obejść naokoło" poustawiane przez kogoś przeszkody. Jeśli zaś ja sam mam problemy z dostępem do swych własnych opracowań - o których dobrze wiem, że istnieją i gdzie mam ich szukać, jakże inne osoby, które tego NIE wiedzą, ani które NIE mają mojego komputerowego doświadczenia, mogą do nich dotrzeć i je poprzeglądnąć? 
Oczywiście, poznanie cech jakie demonstrowane są przez metody, narzędzia, rozmach, sposoby i przebiegi zaduszania dostępu do wyników badań mojej nowej "totaliztycznej nauki" nadal rozwijanej niemal jednoosobowo i to na zasadzie "naukowego hobby", pozwala aby relatywnie trafnie wydedukować jaka to mroczna moc kryje się za owym "zaduszaniem". Jednak ujawnienienie wyników takiego dedukowania byłoby błędne i niebezpieczne. Wszakże dla owej mrocznej nocy jaka zaduszanie to realizuje, jej ujawnienie, czy nazwanie, miałoby nawet mniejszy wpływ niż bzykanie komara może mieć dla byka. Jednocześnie dla totaliztycznych badań miałoby zapewne bardzo przykre konsekwencje. Wszakże jedynie niepotrzebnie pobudziłoby do jeszcze silniejszego i jeszcze bardziej otwartego prześladowania i zaduszania. 
Wszystkie powyższe zdarzenia zaczęły mi uświadamiać gorzką prawdę, że bardzo wpływowa mroczna moc zwolna zadusza dostęp innych ludzi do prawd i wiedzy jakie ujawniły moje odkrycia. Muszę więc tu się przyznać, że uświadomienie sobie faktu tego powolnego "zaduszania" wyników moich badań, zaindukowało u mnie uczucie kompletnego "osaczenia" i "zaszczucia". Poczułem się jak tygrys, który będąc całkowicie osaczony i zaszczuty NIE widzi już innego wyjścia poza podjęciem swej końcowej walki. 
W wielu swych opracowaniach publikowałem własne odkrycia i informacje, które stanowią poprawny przeciwbalans dla błędnych informacji kłamliwie rozgłaszanych przez oficjalną naukę ateistyczną i ich popleczników, iż to jakoby "wielki bang" spowodował zupełnie "przypadkowe" powstanie dosłownie "z niczego" całego rozmiarowo skończonego świata fizycznego, a w wyniku końcowym także wyewoluowanie się nas ludzi. Ponieważ jednak te moje odkrycia i informacje są rozczłonkowane i fragmentarycznie publikowane w wielu odrębnych stronach internetowych i opracowaniach, w sytuacji obecnego "zaduszania dostępu" do totaliztycznych opracowań upowszechnianych jedynie za pośrednictwem internetu, istnieje niemal zerowa szansa, że zwykli czytelnicy zdołają dotrzeć do wszystkich fragmentów tej rozczłonkowanej wiedzy. Dlatego po analizie obecnej sytuacji, w dniu 2018/10/17, postanowiłem, że aby ułatwić dostęp innych ludzi do najważniejszych wyników moich badań, opracuję dwie książkowe publikacje, mianowicie opracowanie [13] upowszechniane za pośrednictwem mojej strony o nazwie "tekst_13.htm" - jakie udostępnia w formie książkowej wszystkie wpisy do blogów totalizmu (które to wpisy w sporej swej części publikowały wyniki moich najważniejszcyh odkryć i ustaleń), a także niniejszą monografię [12] upowszechnianą za pośrednictwem mojej strony o nazwie "tekst_12.htm" - która publikuje najważniejsze wyniki moich badań nad stworzeniem i działaniem "ludzkiego czasu" oraz nad technicznymi szczegółami stworzenia i działania naszego Świata Fizycznego i ludzi. Z przygotowaniem i opublikowaniem opracowania [13] uporałem się relatywnie szybko, bo już do dnia 2018/10/30. Po krótkiej więc przerwie, w dniu 2018/11/3 zdołałem udostępnić internetowy wgląd do pierwszego sformułowania zaczątku niniejszej monografii [12]. Wgląd ten zainteresowani czytelnicy mogli uzyskiwać poprzez najpierw wywołanie mojej strony internetowej o nazwie "tekst_12.htm", poczym wywołanie sobie monografii [12] dostępnej w formacie PDF z pomocą linków zawartych na owej stronie - uwaga przy tym: internetowe linki do moich stron internetowych, zawsze oznaczane w tej monografii podobnie jak na stronach totalizmu, tj. podkreśleniem i zielonym kolorem (odnotuj, że WORD i większość internetu linki oznacza podkreśleniem i niebieskim kolorem), typowo działają jedynie jeśli monografię [12] przegląda się bezpośrednio z witryny na jakiej jest ona publikowana. Natomiast po załadowaniu monografii [12] do własnego komputera większość linków do moich stron internetowych zapewne zaprzestanie działania (chociaż linki do wideów z YouTube i do stron internetowych innych autorów nadal powinny działać), chyba że w swym komputerze odtworzy się często odwiedzany przez siebie fragment witryn jakie ja instaluję w internecie i jakich organizację opisałem na swej stronie o nazwie "replicate_pl.htm". 
Będąc w owej krytycznej sytuacji "osaczonego" i "zaszczutego" tygrysa, NIE bardzo wiem, czy przygotowywanie niniejszej monografii [12] będę miał szansę doprowadzić do końca i do końcowego sukcesu. Jeśli mi się to uda, wówczas chciałbym tę [12] dokończyć jeszcze przed moimi 73-cioma urodzinami w maju 2019 roku. Dlatego postanowiłem, że monografię [12] będę publikował "na żywo" - tj. w miarę jak będzie ona pisana i we fragmencie do jakiego w danym momencie czasowym została już dopracowana. W niniejszej wersji jej tekstu zaprezentowałem więc to, co dotychczas zdołałem z jej zaplanowanej treści już dopracować. 
Antworten to top

[-]
Schnellantwort
Nachricht
Geben Sie hier Ihre Antwort zum Beitrag ein.
Smilies
Smile Wink Cool Big Grin
Tongue Rolleyes Shy Sad
At Angel Angry Blush
Confused Dodgy Exclamation Heart
Huh Idea Sleepy Undecided
[mehr]

Bestätigung
Bitte den Code im Bild in das Feld eingeben. Dies ist nötig, um automatisierte Spambots zu stoppen.
Bestätigung
(Keine Beachtung von Groß- und Kleinschreibung)

Gehe zu:

Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste