Rozdział M.
#1
Jakie korzyści Bóg odnosi ze stworzenia nawracalnego czasu softwarowego i z przeprogramowania życia ludzi oraz wszystkich istot żyjących na życie w tym 
nawracalnym "czasie ludzkim" 
Wyniki moich badań oraz odkrycia zaprezentowane w niniejszym rozdziale M stanowią adaptację informacji uprzednio już publikowanych m.in. w całym szeregu wskazywanych poniżej stron internetowych i monografii (np. patrz punkty #J3 i #J5 ze strony o nazwie "petone_pl.htm"). 
Motto tego rozdziału M: " 
Cele i wizje Boga NIE zawsze pokrywają się z celami i wizjami indywidulnych ludzi, czy całych ludzkich instytucji. Przykładowo, sporo dzisiejszych ludzi pragnie "wygrać milion", poczym spędzać resztę swego życia siedząc na leżance i oglądając telewizję, popijając piwo oraz objadając się kanapkami. Tymczasem Bóg pragnie każda osobę przepuścić przez wysoce wymagającą szkołę zycia aby wychować ją na użytecznego i zahartowanego w pokonywaniu trudności "żołnierza Boga", który bezkompromisowo poszukuje i promuje prawdę oraz przysparza wiedzę. Jest więc oczywistym, że Bóg NIE podejmowałby trudu zaprojektowania i stworzenia nawracalnego "czasu ludzkiego" oraz wysiłku nieustającego zarządzania życiem ludzi z pomocą owego czasu, gdyby NIE wynikały z tego jakieś konkretne korzyści dla boskich celów i intencji. W poszczegółnych podrozdziałach więc niniejszego "rozdziału M" opiszę poniżej kilka przykładów najważniejszych moim zdaniem korzysci jakie Bóg odnosi ze stworzenia i utrzymywania w działaniu tego nawracalnego "czasu ludzkiego". Proszę przy tym odnotować, że korzysci te niekoniecznie pokrywają się z korzyściami jakie z tego samego nawracalnego "czasu ludzkiego" mogą odnosić ludzie, a jakie opiszę w dalszych rozdziałach niniejszej strony.

rozdział M1.
Antworten to topGehe zu:


Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste