Rozdział M.
#1
Jakie korzyści Bóg odnosi ze stworzenia nawracalnego czasu softwarowego i z przeprogramowania życia ludzi oraz wszystkich istot żyjących na życie w tym 
nawracalnym "czasie ludzkim" 
Wyniki moich badań oraz odkrycia zaprezentowane w niniejszym rozdziale M stanowią adaptację informacji uprzednio już publikowanych m.in. w całym szeregu wskazywanych poniżej stron internetowych i monografii (np. patrz punkty #J3 i #J5 ze strony o nazwie "petone_pl.htm"). 
Motto tego rozdziału M: " 
Cele i wizje Boga NIE zawsze pokrywają się z celami i wizjami indywidulnych ludzi, czy całych ludzkich instytucji. Przykładowo, sporo dzisiejszych ludzi pragnie "wygrać milion", poczym spędzać resztę swego życia siedząc na leżance i oglądając telewizję, popijając piwo oraz objadając się kanapkami. Tymczasem Bóg pragnie każda osobę przepuścić przez wysoce wymagającą szkołę zycia aby wychować ją na użytecznego i zahartowanego w pokonywaniu trudności "żołnierza Boga", który bezkompromisowo poszukuje i promuje prawdę oraz przysparza wiedzę. Jest więc oczywistym, że Bóg NIE podejmowałby trudu zaprojektowania i stworzenia nawracalnego "czasu ludzkiego" oraz wysiłku nieustającego zarządzania życiem ludzi z pomocą owego czasu, gdyby NIE wynikały z tego jakieś konkretne korzyści dla boskich celów i intencji. W poszczegółnych podrozdziałach więc niniejszego "rozdziału M" opiszę poniżej kilka przykładów najważniejszych moim zdaniem korzysci jakie Bóg odnosi ze stworzenia i utrzymywania w działaniu tego nawracalnego "czasu ludzkiego". Proszę przy tym odnotować, że korzysci te niekoniecznie pokrywają się z korzyściami jakie z tego samego nawracalnego "czasu ludzkiego" mogą odnosić ludzie, a jakie opiszę w dalszych rozdziałach niniejszej strony.
Antworten to top


[-]
Schnellantwort
Nachricht
Geben Sie hier Ihre Antwort zum Beitrag ein.
Smilies
Smile Wink Cool Big Grin
Tongue Rolleyes Shy Sad
At Angel Angry Blush
Confused Dodgy Exclamation Heart
Huh Idea Sleepy Undecided
[mehr]

Bestätigung
Bitte den Code im Bild in das Feld eingeben. Dies ist nötig, um automatisierte Spambots zu stoppen.
Bestätigung
(Keine Beachtung von Groß- und Kleinschreibung)


Gehe zu:


Benutzer, die gerade dieses Thema anschauen: 1 Gast/Gäste